EMV Team Challenge 2019
22. veebr. 2019
Pujaki & ding dong song
11. märts 2019
Show all

Peaasi et märts ei arva et ta jaanuar on

Tegelt on ju täitsa mõnus talv olnud aga tulles täna hommikul miinuskraadidega tööle, siis paneb veitsa kiruma küll. Õnneks soojendab üles teadmine, et möödunud nädalavahetus oli ülitore ning ees on ootamas kihvtid pubiõhtud. Meil on tulekul märtsi lõpus bounty turniir koos meie 5 kangelasega, 2 Paari sünnipäev ja aprillis toimub ka igavesti tiptop bounty turniir. Seda viimast sai siin laupäeval juba arutatud (in vino veritas), tuleb veel viimistleda ja värki aga arvatavasti jääb märgusõnaks Priit. Ja no siis alati jäävad meie neljapäevad. Need legendaarsed. Lisaks on sel reedel naistekas ja laupäeval teeme jälle ühe Coolbeti sutsaka.

 

 

Reedene top2 – Regi & Rax

 

Aga eelmisest nädalavahetusest siis. Neliku neljapäev (boonuskäsi 3&8) algas nii, et kohal oli neljapäeva raskekahurvägi ehk et meeolukas turniir oli juba eos garanteeritud. Zetoonide kuhjad olid viisakad ja kui finaallauas mängides tundus kindel, et Ave paneb küll turna kinni, siis „õnnestus“ tal hoopis nelikuga välja kukkuda. Ega Mardilgi kõige paremini läinud – kaks korda oli finaallauas misdeal ning MÕLEMAL korral oli just siis Mardil käes AA. Viimane ässapaar oli tal nippanappa käes ka siis kui tal vaid 3BB järgi oli. Sometimes lose, always win…Turniiri võitis Märten ja teiseks jäi meie valitsev meister Gert.

 

Nagu 10 aastat tagasi 

 

Reedene turniir eri kulges ka vinksvonks’ilt. Boonuskäeks olid viied ja ise hopsti floppasin neliku, sellega oli turniir  juba suht tehtud ka. Raxiga sai veitsa jauratud ka aga headsupi minnes oli seis 300k vs 55k. Saskus sai turniiri võidu Lemps. Seal ka seis muutunud, kuna Jürka praegu Eestist ära, siis saavad teised möllata seni. Reede ise kestis osadel ikka hommikuni…tripstrapstrulli, kaminajutud jne. PS! Kui kellegil tulemasin puudu, siis baaris neid nüüd taas jagub 😉

 

Meistrika turna võitja – Priit H

 

Meistrika laupäev. 1 mängija jäi puudu et oleks saanud oma selle aasta mängijate rekordi teha. Meid oli sel korral taas 23. Oli 1 täitsa tutikas mängija kes ütles, et temal on nüüd küll laupäeva õhtud (üle nädala) sisustatud. Oli mängija pealinnast kes viimati käis meie juures 7 aastat tagasi ja lahkudes lubas seitsme aasta pärast uuesti tulla. Ja siis oli üks püsikas kes ütles, et tema meelest on 2 Paari maailma parim baar. Tema küll väga tihti meie juures ei käi sest elab kaugemal aga kohe kui Pärnu satub siis tuleb baari ka. Well, that’s the spirit! Turniiril oli ka rõõmuhetki, nt Jõhker-Hannes võitis selle aasta esimese KÄE ja pärast veel mõned käed, aga no muidu ikka 1 punkt. Traditsiooniline.  Turniiri võitis korralikus võitluses Priit H kes mainis et käib küll harva aga teeb siis korraliku tulemuse kui kohal. Teine oli Gertrud kes sai ülesse paari hea käega kus ta pildipaarid pidasid.

 

EMV Team Challenge 2019 edetabel peale 5 turniir

 

PS! Infot ka EMV Team Challenge 2019 kohta. Meie poisid on rebinud taas finaali hetkel, jagavad 8-9.kohta Põliste Mulkidega (kus mängib muide Hannes K). Pool on möödas, pool ees. Ja vahepeale jääb veel meie Bounty turniir. Ega Sa ära pole unustanud? Laupäeval, 30.märtsil on meil 5 bounty mängijaga turniir kus oma oskusi näitavad Priit H, Raiko,  Rax, Rivo ja Eku. Valmar kahjuks osaleda ei saa.

 

PS1! Ma siin ikka teen turniiride arvestust ka ja kui ma ise enda välja jätan siis teisel kohal hetkel veel ikka Mairo kes sel aastal osalenud 14 turniiril, peale teda kohe Gertrud ja meie meister Gert. Aiman uusi nägusid meie Aukodaniku seinal ;).

 

PS2! Turniiride tulemused kodukal üleval. Hetkel etappide omad aga katsun ka sinnani jõuda kus oskan kodukale panna lisaks ka üldtabelid kõrvale. Tark ei torma, you know.

 

PS3! Kuna eile avaldati nördimust et miks 2 paarikate turnat pole siis võtame selle jälle plaani ning teeme selle ära teisipäeval 19.märtsil. Teen polli gruppi ka et kindel oleks et rahvas ka ikka tuleb.

 

PS4! Naistepäeva õhtul pakume kringlit (Jürkat ju pole kes koogiga tuleks) ja nii reedel kui ka laupäeval naiskadele kraadiga napsud poole hinnaga. Tulge kindlasti hullama!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X