The beautiful thing about poker is that everybody thinks they can play
19. veebr. 2019
Peaasi et märts ei arva et ta jaanuar on
6. märts 2019
Show all

EMV Team Challenge 2019

2 Paari EMV Team Challenge 2019 – nii paljud on küsinud, et mis see on ja kus nad mängivad ja mis nad saavad..

 

Katsun lühidalt asja kokku võtta, et saaksime veel paremini omadele kaasa elada. Tegemist on Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni poolt korraldatava Eesti Meistrivõistluste turniirisarjaga millel nimeks „EMV Team Challenger2019“ ning kus selgub selle aasta EMV Team Champion 2019. Ühesõnaga EESTI MEISTER tiimimängus kus võitjatiim saab auhinnaks karika ning kõik tiimis osalenud mängijad saavad Eesti meistri sõrmuse.

 

Iga tiim koosneb viiest liikmest (pluss vajadusel asendusliige) ning nad mängivad ühte samal ajal toimuvat pokkeriturniiri erinevas pokkeritoas – Olybetis, Coolbetis, Paf’is, Unibetis & Betsafe’s. Kokku toimub 10 online turniiri. Online turniiridel kogutakse punkte, vastavalt:

 1. koht – 10 punkti
  2. koht – 8 p.
  3. koht – 6 p.
  4. koht – 4 p.
  5. koht – 2 p.
  6. koht – 1 p.

Ja siis selgub osavõtvate tiimide arvust (25.veebr läheb see lukku) mitu parimat tiimi pääsevad finaalturniirile. Finaalturniir on LIVE ja toimub EMV 2019 ajal Tallinna Olympic Park kasiinos.

 

2 PAARI esindavad:

1. Priit H (kapten)

2. Raiko

3. Ragnar

4. Rivo

5. Valmar/Eku.

 

Hetkel toimunud 3 online turniir, 7 to go. Esimese turniiri seisuga jagasime 3-4.koht, peale teist turniiri 2-3.kohta ning momendil 11-12. kohta. Põnevad seitse turniiri on ees!

 

Vahepeal teeme poistele ühe mõnusa bounty turniiri ka baaris, et powerit juurde anda! Pane juba kalendrisse kirja kuupäev 30.märts! Saad tulla vaatama kuidas tulevased meistrid 😉 laivi mängivad, nendega juttu puhuda ja katsuda :P. Viie mängijaga bounty turniir saab olema kindlasti märtsikuu suursündmus, nii et vaat et maha ei maga.

 

Lõpetuseks, nagu poistele ütlesin ka, et kõige parem kink 2 Paarile esimeseks suureks juubeliks on meistritiitel. Nii et pöidlad pihku!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X