2019 sõidame!
17. jaan. 2019
Kui tahad ikka turniiri võita siis pead “koheminemahakkama”
28. jaan. 2019
Show all

Baari esimene nädalavahetus – check, call & allin!

Baari aasta esimene nädalavahetus on möödas. Tore oli kõiki jälle näha ja pokkerit/saskut/tripstrapstrulli mängida! Neljapäevad algasid niimoodi nagu meie neljapäevad ikka, su-mi-na-ga. Mairol ainukesena õnnestus nelikuga võita, nii et tema saab kenasti jaanuaris freerollida ;). Aasta avaturniiri võitis Ragnar kes tänu sellele sai Suure Sünnipäevaturniiri kõige esimeseks osalejaks.

 

Reedel osales turniiril, lisaks meie regularidel, suur kamp uusi mängijaid ning meie ajaloolise esimese 2 Paari Maraton 2019 pileti võitiski endale „uusmängijavõidabalati2paaris“ Edgar. Headsupi mängiti paar tundi ja napilt jäi alla Aastalõputurniiri-Andre. Nii et puhumas uuel aastal uued tuuled 😉 Reeded saavadki meil nüüd olema maratonihõngulised. Turna võitjatele ÕK-d või rummipoisid nagu ikka aga lisaks etappide parimatele Maratoni pilet mille väärtus on 50 eur. Lisaks terve sarja edetabeli top10 pääsevad Maratonil kuuma gruppi. Ja see annab tiptop eelise Maratonil. Nii et reedeti sooja tegema 😉

 

Sasku omadel oli jällenägemisrõõm suuuur ja vana hea sasku vibe oli in da haus. Mängimas oli üks täitsa tutikas saskutaja ka. Turniiri võitis Ly ning suure aplausi sai ka kahekordne Sasku meister Jürka kes oli esimene…tagantpoolt.

 

2 Paari Meister 2019 avaturniiril olid esindatud nii vanad kalad kui ka uusi nägusid, nii et it is how it is 😛 Kui oli alles 2 lauda siis Targo pidi (juba ammu) ära minema ning mõtles et ahh hea küll ühe käe mängin veel….teate küll seda juttu, eks…et jope seljas ja muudkui tema läheb J Ja no ilmselgelt nii juhtuski et Targo hittis endale kümnete paari (selle hooaja boonuskäsi, sealhulgas üks 10 peab olema potist) ning sai Gerdilt AJ-ga calli…ja no mis seal ikka juhtus…mida oligi arvata, floppi J ja turni 10! See tegi Targost otsemaid turniiri chipliidri, ca 87k-ga. Aga aumehena andis siiski chipid ära ja läkski nagu päriselt ära. Meistrika avaturniiri top5 olid Raivo P, Regi, Toomas, Gert & Vunts, ehk et ühtlasi tähendab see seda et meil on teada ka 2 Paari Maraton 2019 teine osaleja kelleks on Raivo ning kes sai ka valida endale Maratoni rinnanumbri ja temal saab see olema 13. Hetkel on veel teada Robi Maratoni rinnanumber milleks on 1 ehk siis tema läheb võistlustulle tiitlikaitsjana.

 

Infoks siis ka et kõikide turniiride tulemused on nüüdsest üleval meie kodukal, ma FB üritusi sellega väga koormama sel aastal ei hakka. Nii et tsekake kodukat, Tulemuste all leiate numbri-poisid & tüdrukud.

 

Pühapäeval toimus veel eelmise hooaja Neliku Neljapäeva finaal kus mängisid Nele, Mari-Liis, Regi, Mart, Mairo, Olav, Hannes, Erki, Donk & Bahama. Väga meeleolukas finaal oli. Eriti andsid särtsu juurde esimesed väljalangejad kes korraldasid ikka räigelt vinge totalisaatori, mille nippanappa võitis Hannes. Finaalis said auhindadesse top5 ehk siis järjestus oli selline: Mart (pildil), Nele, Mairo, Alari & Hannes. Ja kuna nii head seltskonda ei saanud ju raisku lasta siis peale finaali tegime ühe kiire pühapäevase highroll turniiri ka ikka 😉

 

NB! Uudis teile ka. Sel aastal läheb 2 Paari esmakordselt Eesti Meistrivõistlustele, Team Challange’le. Meid esindavad Priit H (kapten), Raiko, Rivo, Valmar (Eku) & Ragnar. Aiman õnne 😉 Esimene EMV turniir on neil 4.veebruaril, nii et on mida oodata ja kaasa elada!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X