2 Paari suve hooaja avapauk
5. juuni 2017
Baari esimene nädalavahetus – check, call & allin!
23. jaan. 2019
Show all

2019 sõidame!

Hellõu hellõu, sessuhtes et viimati kribasin siia blogisse 5.juuni 2017…oleks nagu aeg uuesti sõna võtta 😉 Aeg ikka lendab…ja me venitamegi 10 välja! Niiiii paganama suurepärane. Pai Sulle, et oled olnud meiega. Täna avame, jeiii. See nädalavahetus saab olema epic! Sest lihtsalt nii head turniirid on. Täitsa ausalt noh! Lisaks sellele et avapaugutame taas 2 Paari Meister 2019 sarjaga, on sel aastal baaris 2 suursündmust – aprillis 2 Paari Suur Sünnipäevaturniir ning augustis 2 Paari Maraton 24h. Sel nädalavahetusel saavad turniiride parimad kohe piletid kätte. Et kui alustame, siis ikka sUUrelt.

Kell 19 aasta esimene turniir ja ohsamumeie kus ma juba ootan seda 😉 Ühtlasti on see avakas meie täiesti legendaarsele Neliku Neljapäeva turniirisarjale. Turna võitja saab hopsti pileti 2 Paari Suurele Sünnipäevaturniirile, ja võitja saab loomulikult otse NN finaali ka. Täna neliku(te) eest eriauhinnad. Uuena on see aasta stäkilisa, kui jõuad õigeks ajaks kohale siis 500 asemel saad 1000 (jep, pool stäkist). Abiks ikka ju raskel ajal 😉 Neliku neljapäevad on see hooaeg ka etappide põhised ehk et lisaks Finaalile saavad parimad vahepeal sekka ka vähe kobedamaid auhindu.

Reeded saavad esimesel poolaastal olema maratoni hõngulised, sest augustis toimub meie kolmas 24h maraton. Maratoni turniirisari on viisakas eelsoojendus suureks ürituseks, sest maratoniks peab ju ikka korralikult valmistuma. Sarja edetabeli top10 saab 2 Paari Maratoni nn Kuuma gruppi. Homme pöörfi võimalus võita endale täiesti esimene pilet Maratonile. Kokku saab pileteid läbi satikate võita üldse vaid 8, nii et ole vaid mees/naine ja tule tee juba homme ajalugu. Samuti lükkame käima ka Sasku hooaja.

Ja no siis see laupäev! Stardib meie kõige ägedam, meie kõige pingelisem ja meie kõige kõigem turniirisari – 2 Paari Meister 2019. Ja kõige kõigemal on ikka ju kõige juhhuu’mad auhinnad ehk et lisaks OlyBeti auhindadele saab 2 Paari Meistri avaturniiri võitja pileti Maratonile ja teine koht pileti 2 Paari Sünnipäevaturniirile. Meistri päeva osas ka siin nuputasin mis ma nuputasin, aga jääb hetkel siiski nii et Meistrika turnad hakkavad olema laupäeviti üle nädala (erandeid tuleb sügiskuudel kus sarja lõpupoole on turnasid tihedamini sest siis käib juba tõeline möll kes saab finaali ja kes mitte). Suvekuudel (juuni-august) toimub Meistrikas pühapäeviti (üle nädala). Uuena on sel hooajal see et nii esimesel kui viimasel turniiril on Meistrikas RB turniir, muidu ikka SC. Ja üks oluline muutus on ka see, et sel aastal võib finaali saada 12+2 mängijat. Kuna 2019 on meile eriline aasta siis saavad automaatselt finaali nii Sünnipäevaturniiri kui ka Maratoni võitja, (lisa)stäkiga 5000. Nii et esimene Meistrika finalist selgub juba 13.aprill.

PS! Kodukas on sel aastal informatiivsem ja katsun seda vähe paremini hallata: turniiride tulemused, blogimine ja muud värki särki. Vanad head uueaastalubadused (mõned isegi veel täitsa toimivad)!

PS1! Robi tõi Taist meile hullamiseks tripstrapstrulli ka, nii et mis seal ikka, hakkab pihta…

Ootame Sind väga külla. Let’s make 2 Paari great again 😉

Comments are closed.

X