2 Paari tähistab sünnipäeva laupäeval, 8.aprillil!
6. apr. 2017
2019 sõidame!
17. jaan. 2019
Show all

2 Paari suve hooaja avapauk

Hola!

Meie juures algas suvi sel aastal eriti kuumalt.

Laupäeval, 27.mail toimus esmakordselt bounty turniir kus oli lausa 5 bounty külalist – Eesti kõige kaunimad pokkerimängijad: Kristi Kirs, Ave Lepik, Carmen-Elina Kupri, Christel Piller & Kadi Kask.

 Ja täismaja. Kokku osales turniiril 39 mängijat mis on meie viimase aja absoluutne rekord.

Tüdrukute osas sai ka rekordeid purustatud sest turnat mängis lausa 10 tsikki. Parim naismängija oli Jaanika (5.koht) kes võitis CCCP Põgenemistubade seikluse.

Esimese bounty külalisena langes turniirilt välja Kristi. Kristi on 2016. aasta pokkeri Eesti Meistrivõistluste rahvaturniiri Meister. Kristi kuulub ka Eesti Naiste Pokkeriliiga eestvedajate ringi ning on olnud Unibeti esindusnägu. Kristi käis meie juures ka aasta esimesel bounty turniiril kus saavutas kolmanda koha. Kristi lõi turniirilt välja Tanel.

Carmen-Elina on valitsev Pärnu Pokkerimeister & Eesti parim naismängija 2016.

Tema lemmik pokkeri õpetussõna on: “Isegi kui peaksin mängima oma vanaemaga, mängiksin nii, et ma võidaksin.” Meie turniirilt lõi Carmeni välja Indrek.

Christel on teinud tegusid nii mõnelgi turniiril, nt võitnud menuka Paf Live viienda hooaja avaturniiri, saanud 3. koha 2016.a Meistrivõistlustel pokkeris NL Texas 8-max Turbos ja naisteturniiril. Lisaks mitmeid finaallauakohad erinevatel Paf Live, Triobet ning Olybet turniiridel. Sel korral võttis Christeli turniirilt välja Rait.

Kadi on Eesti parima naispokkerimängija väike hullumeelne õde kes on Carmenilt nii mõndagi õppinud. Kadi lõi turniirilt välja ei keegi muu kui turna võitja isiklikult Olav K.

Ave on koju kogunud nii EMV võitjakäevõru, erinevaid naisteliiga karikaid ning viimastelt meistrivõistlustelt kolmanda koha medali paarismängus. Tema õpetussõnad on: See on kõigest pokker. Sa võid teha kõike õigesti, kuid siiski kaotada või teha valesti ja ikkagi võita. Ära rabele.

Avelt röövis viimased nupud Robi.

Bounty turniiridega ka jätkame. Külla on oodata põnevaid külalisi. Hetkel on juba kinnitatud bounty turniir 28.juulil mil meie juurde tuleb mängima Eesti valitsev meister Kristo Erala.

Ootame Sind suvel kindlasti külla! Oleme avatud neljapäevast laupäevani seniks kuniks rahvast jagub. Kaskivõi hommikuni kui vaja… ja suvel on ju ikka vaja 😛

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X