Bounty turniir: Kristi Kirs ja Anti Reinthal
23. veebr. 2017
Sasku Maraton märts 2017
9. märts 2017
Show all

Sõbrakuu, Rebzi kook, royal flush

Tsaukiplauki!

Eelmine nädal oli täitsa sõbrakuu vääriline sest olime lausa neljal õhtul lahti ;). Alustasime juba kolmapäeval kus hullasid tudengid ja korraldasime ka Grand Prix Live eriürituse. Viimase turniiri pani kindlalt kinni Valmar kes läheb meid märtsis GP esindama ja kuna tal viimasel ajal on läinud vaid hästi pokkeris siis usun et ka siis toob kastanid tulest välja.

Neljapäev, 23.veebruar oli nädala esimene reede ja seda andis kohe tunda ka. Täitsa reede sumin oli. Oli Dream Team turniiri mängijate rekord ja seoses sellega sai võitja Martin kohe ka kenasti tabelis kõrgele kohale. Jätkuvalt juhib nelja turniiri arvestust Marko kel on head võimalused tulla meie selle aasta teiseks Dream Team liikmeks. Samas kaks turniiri ees, sh topeltpunktidega (9.märts), nii et anything is possible.

Reede selgus meie Sasku turniiri võitja ja selleks oli Imre. Imre on üldse teinud saskus puhta töö. Sel reedel, 3.märtsil algab uus arvestus ja tahaks kohe huviga näha kas keegi suudab Imrele ka vastu panna. Reedese pokkeriturniiri võitis uustulija Fred. Ilmselgelt 2 Paari „algaja õnn“ (loe: kes esimest korda meil mängima tuleb) võidab a-l-a-t-i!

Ja siis tuli Meistrika laupäev, see kaua-oodatud kaunikene. Meistrika kümned alguses head ei tõotanud sest lennati välja ja kaotati nuppe aga pärast hakkas asi ilmet võtma, saadi ikka usinalt lisanuppe juurde. Nägime ka royal flushi. Pre-flop saime teha family-poti sest viimane rääkija Aigor üle ei tõstnud ning põnevust jätkus, peale floppi pudenesid kõik välja ning jäid mängima Aigor (ässad) ja Margus (AQ) ja hopsti sai Margus oma esimese kuningliku mastirea.

No automatic alt text available.

Üle pika aja võitis Meistrika turniiri Gert K.

Sünnipäevalaps Rebz pakkus kooki ka.

 

Sõbrakuu oli 2 Paaris mõnusalt sõbralik. Toimus palju action’it, oli lausa 2 bounty turniiri, saime juurde uusi toredaid sõpru ja…plaanime samal lainel jätkata. Sõbrakuu usinam mängija oli taas Robert, napilt Aigori eest.

Nägude ja tegudeni!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X